Ramy do luster

Ramy do luster Warszawa

Zdajemy sobie sprawę, że aranżacja Twojego mieszkania lub domu wymaga zastosowania ram luster w odpowiednim stylu. Oferujemy szeroką gamę ram o różnych profilach i wykończeniach, dostosowanych do Twoich potrzeb. Nasze kolekcje są starannie dobierane przez naszych doświadczonych stylistów, aby pasowały do stylów wnętrz i trendów. Na naszej stronie internetowej Fotkom znajdziesz wszystkie rodzaje ramek do luster

Zastosowanie luster w freskach i obrazach w stylu fresku ma wieki. Z luster używali w malarstwie tacy artyści jak Albrecht Dürer. Lustra i obrazy były używane od wieków do interpretowania świata i opowiadania historii. Są również używane do dekoracji. Lustra mogą służyć do tworzenia iluzji przestrzeni i głębi, a obrazy mogą służyć jako tło do opowiadania historii na różne tematy.

Ramy do luster w Warszawie

Oferujemy szeroki asortyment wysokiej jakości ramek do luster. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie. Dzięki naszym ramom do luster w odpowiednim stylu dopełnimy aranżacji Twojego mieszkania lub domu. Specjalizujemy się w urządzaniu i dekorowaniu Twojego domu pięknymi i praktycznymi produktami. Oferujemy szeroką gamę niestandardowych opraw i luster dekoracyjnych do każdego pomieszczenia lub scenariusza projektowego. Mówiąc wprost, jeśli nadal kupujesz oprawki, prawdopodobnie marnujesz swój czas.

Fotkom od ponad 20 lat dostarcza wysokiej jakości niestandardowe ramki dekoratorom wnętrz i projektantom. W swoim salonie mają do dyspozycji ponad 150 różnych rodzajów ram. Należą do nich style antyczne, rustykalne, współczesne i tradycyjne – na każdy gust i budżet.

Ramy do luster w aranżacji mieszkania

Zdajemy sobie sprawę, że aranżacja Twojego mieszkania czy domu wymaga zastosowania ram luster w odpowiednim stylu. Jednak czasami trudno jest znaleźć ten, którego potrzebujesz. Dlatego proponujemy naszym klientom nasze usługi – Ramy to lustra!

Firma specjalizuje się w wykonywaniu na zamówienie ramek do luster i zapewnia szeroką gamę stylów, kolorów i materiałów. Mogą stworzyć każdy rodzaj oprawy, uwzględniając Twoje potrzeby i preferencje.